Produkcja i wykonanie KART PLASTIKOWYCH

KARTY PLASTIKOWE produkcja i wykonanie – tak wiele informacji na tak niewielkiej powierzchni.


Dziś każdy z nas wie, że nie umiemy funkcjonować bez kart plastikowych. Mają one szerokie zastosowane i są bardzo praktyczne. Na małych powierzchniach zawierają bardzo wiele ważnych danych, które ułatwiają życie właścicielowi takiej kart. Dlatego my wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku, oferujemy tego typu rozwiązania naszym klientom. Nasze doświadczenie oraz wiedza jest wykorzystywana w tego typu rozwiązaniach. Oferujemy Państwu karty lojalnościowe, legitymacje, identyfikatory itd... Studio ID sprosta każdemu zleceniu, gdyż zatrudnia najlepszych specjalistów z tej dziedziny. Stosujemy różne techniki produkcyjne kart, które pozwalają na wykorzystanie w każdej dziedzinie gospodarki oraz życia dnia codziennego. Nasze karty plastikowe mają pasek magnetyczny, pasek do podpisu, hologram czy chip elektroniczny stykowy lub bezstykowy. Budowa takie karty składa się z dwóch warstw:


  • jedna warstwa to - warstwa zadrukowanego PCV,

  • druga warstwa zabezpieczająca - zawiera ona folie zabezpieczającą przed uszkodzeniami mechanicznymi.


Funkcjonalność tych kart jest duża i coraz bardziej powszechna, gdyż rynek odchodzi od rozwiązań typu papierowego. Postęp elektroniki wpłynął właśnie na rozwój kart plastikowych. Każdy użytkownik takiej karty ma pewność, iż nikt inny nie będzie miał dostępu do jego karty. Karty plastikowe są funkcjonalne oraz bezpieczne w użytkowaniu dzięki zabezpieczeniom, jakie posiadają. Mamy szeroki wybór kart oraz dostosowujemy się do każdego zlecenia.

 

Na potrzeby naszych klientów robimy karty przedrukowane, pozwalające na dalszą personalizację - imienną, numeryczną, pełno kolorowej (zdjęcie). Dzięki takim funkcjom mogą Państwo używać ich, na wszystkich drukarkach będących w naszej ofercie. Staramy się dostosować do potrzeb rynku. Nasz dział marketingu bada potrzeby naszych klientów i dzięki temu oferujemy Państwu najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie. Należy podkreślić, iż jesteśmy liderem w swojej branży. Odwiedzając nasz serwis poświęcony kartom plastikowym, poznają Państwo całą naszą ofertę.Zapoznaj się z naszą ofertą odwiedzając nasz serwis poświęcony kartom plastikowym.

 


Karty

Karty


Listopad
27
Nowa odsłona strony internetowej

Przedstawiamy Państwu naszą nową stronę internetową.Mamy nadzieję, że dzięki umieszczonym na niej informacjom będą Państwo mogli lepiej zapoznać się z naszą ofertą. Zapraszamy do współpracy.