DRUKARKI KART PLASTIKOWYCH - sprzedaż

W naszym asortymencie znajdą Państwo bardzo dobre i funkcjonalne drukarki kart. Dbamy o ty, by naszym klientom oferować najlepsze rozwiązania oraz technologie. Współpracujemy z najlepszymi producentami drukarek. Posiadamy drukarki, które dzięki swojemu zastosowaniu i funkcjonalności ułatwiają pracę człowieka w firmie. Dzięki swojej technologii oraz funkcjonalności pozwalają one na wydruk kart plastikowych, które pełnią następującą funkcję:

  • bilet miejski,

  • karta do biblioteki,

  • legitymacja,

  • przepustka,

  • identyfikator oraz wiele innych zastosowań, które są uzależnione od Państwa potrzeb.


Staramy się do każdego klienta dostosować odpowiednią. Nasi specjaliści tłumaczą oraz przedstawiają naszym klientom zastosowanie tych drukarek. Wszystko jest uzależnione od profilu firmy. Dlatego nasi specjaliści poznają potrzeby naszych klientów i ich oczekiwania. Dopiero wtedy przedstawią odpowiedni model.

 

Drukarki kart działają na zasadzie wydruku metodą termo transferową, sublimacyjną bądź re-transferową, w jednym kolorze, wielokolorowe. Ma możliwość drukowania jednostronnie, jak i dwustronnie. Również w razie potrzeby dodatkowego zabezpieczenia mamy drukarki z laminatem. Sprawdzają się w personalizacji numerycznej, jak też i tekstowej. Jako sprzedawca tych drukarek, zapewniamy naszym klientom autoryzowany krajowy serwis. W razie problemów technicznych, czy funkcjonalnych, nasi specjaliści, rozwiązują te problemy szybko i skutecznie. Serwis ten obejmuj zarówno okres gwarancyjny, jak też pogwarancyjny. Zapewniamy sprzęt zastępczy, który jest przekazywany Państwu na czas naprawy waszych drukarek. Prowadzimy również wypożyczalnię drukarek na konferencje, sympozja, e venty. Gwarantujemy naszym klientom kompleksową obsługę i zadowolenie z naszych usług. Posiadamy w ofercie również materia Taśmy YMCKO. Należy podkreślić, iż mamy najniższe ceny na rynku.

 

Nasza oferta obejmuje sprzedaż drukarek kart plastikowych następujących producentów:

 

 Drukarka kart Zebra   ZEBRA
     
 Drukarka kart Magicard    

MAGICARD

     
 Drukarka kart Datacard    

DATACARD

     
     
 Drukarka kart HW    

HW

     
   

 

 

EVOLIS

   

 


Listopad
27
Nowa odsłona strony internetowej

Przedstawiamy Państwu naszą nową stronę internetową.Mamy nadzieję, że dzięki umieszczonym na niej informacjom będą Państwo mogli lepiej zapoznać się z naszą ofertą. Zapraszamy do współpracy.